تعویض گوشی دست دوم با آکبند

از طریق فرم زیر درخواست تعویض گوشی (معاوضه گوشی) خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی با شما تماس بگیرند./تعویض گوشی دست دوم با آکبند

توضیحات تعویض گوشی دست دوم با آکبند :

اگر به دنبال اقتصادی ترین راه برای داشتن یک گوشی آکبند می گردید ، بهترین روش تعویض گوشی دست دوم شما (کارکرده) ، با آکبند است .

سایت سیبیل فون اولین سایت است که تمامی این خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار داده تا مشتریان با کمترین هزینه ممکن بتوانند صاحب یک گوشی آکبند (نو) شوند.

هرگونه سوال و مشاوره ای که داشتید ، میتوانید با ما در تماس باشید تا بهترین تصمیم ممکن گرفته شود .

سیبیل فون

تحویل درب منزل شماتحویل در دفتر سیبیل فون

شرایط خرید گوشی :

  1. انتقال مالکیت داشته باشد .
  2. تعمیری نباشد .
  3. گوشی سالم باشد .
  4. مدل های ( Htc , Asus , Sony , Huawei , LG ) پذیرفته نمی شود .

درباره ما :

مان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود. اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند.

در سال های اخیر با فراگیر شدن گجت های هوشمند مثل موبایل، تبلت و یا ابزارهای الکترونیکی دیگر مثل لپ تاپ، دوربین، کنسول بازی و … سبب شد شاخه ای جدید در بازار شکل بگیرد که هدف از آن رفع نیازهای جانبی از گروه محصولات باشد. خرید یک گجت هوشمند مثل موبایل پایان کار نیست و قطعا این تلفن هوشمند نیاز به ابزارهای جانبی دیگری دارد که باید در کنار آن ها تهیه گردد.

ترکیب دو عامل فوق، یعنی زمان و لوازم جانبی، مرجعی را می طلبد که دسترسی به ابزارهای جانبی را برای ما در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر سازد. به این نیاز برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه جانبی پاسخ داده شد تا با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، خرید انواع لوازم جانبی برای تلفن های هوشمند، تبلت ها، کامپیوتر، دوربین و … را آسان سازد.